Vstup pro registrovanéKontakty English version
EMAILOVÁ REKLAMA - EMAILING SE SVOLENÍM OSLOVENÝCH to je přímá cesta k zákazníkům
PARTNERSTVÍ > SOUTĚŽ

Soutěž - pravidla

Pro naše partnery a spřízněné webmastery jsme připravili malou soutěž, která má stanovený pravidelný cyklus od prvého do 15. a od 16. do posledního dne v každém měsíci.

výherci dosavadních kol

Soutěže se můžete zúčastnit pokud na svých stránkách máte umístěný odkaz na naše webovské stránky. Můžete být také registrovaným partnerem, který má připravené a námi vytvořené individuální stránky pro zápis nových členů umístěné u nás na našem www prostoru. Na své stránky již umístíte odkaz na konkrétní stránku u nás.

Za každé období sečteme všechny nové členy, kteří při registraci uvedou referal - tedy Vás jako doporučujícího. Ten kdo za období získá nejvíce členů, získá kromě peněz za reklamu rozesílanou na členy až do třetí úrovně i možnost oslovit svým emailem 3.000 členů Emailing.cz, kteří při registraci uvádějí, že mají zájem číst i e-maily od speciálních partnerů.

Výherce spolu s druhým a třetím místem uveřejníme na těchto stránkách, respektive jen jejich jméno a příjmení spolu s obdobím kdy vyhráli a kolik získali členů. Také budeme o výhře informovat v osobní uživatelské části. Výhra v jednom období nebrání v účasti a výhře v dalším kole.

Textovou reklamu, kterou bude chtít rozeslat výherce, sestaví a rozešle přes svoji uživatelskou část na serveru Emailing.cz. Velikost e-mailu a rozsah prezentace je stanovena pravidly. Organizátor si vyhrazuje právo nerozeslat e-maily dle vlastního uvážení. Rozesílaná prezentace nemusí korespondovat stránkám na kterých je uvedený Váš odkaz pro získávání nových členů.

 
Pro Vaše přátele na facebooku klikněte zde:
Admass Direct mail